Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi.

Medicīniskais oglekļa dioksīds 40L (30kg) 21,8

Produkta Nº G40MCAD-21
Nav komentāru Rakstīt atsauksmi
Oglekļa dioksīds ir bezkrāsaina gāze, bez smaržas, neuzliesmojoša, izraisa asfiksiju. Izplešanās laikā oglekļa dioksīdu var atdzesēt zem sublimācijas temperatūras. Messer piegādātais oglekļa dioksīds medicīnai atbilst Eiropas Farmakopejas prasībām, un tas ir reģistrēts kā medicīnas ierīce dažādos
Cena
€ 87,39
cena par Balons
Ar nodokli
Pec pasūtījuma  Krājums ir minimāls Krājumā
Šobrīd šis produkts nevar tikt pasūtīts.
Apraksts
Oglekļa dioksīds ir bezkrāsaina gāze, bez smaržas, neuzliesmojoša, izraisa asfiksiju. Izplešanās laikā oglekļa dioksīdu var atdzesēt zem sublimācijas temperatūras. Messer piegādātais oglekļa dioksīds medicīnai atbilst Eiropas Farmakopejas prasībām, un tas ir reģistrēts kā medicīnas ierīce dažādos Messer meitasuzņēmumos.

Oglekļa dioksīdu var izmantot dažādām indikācijām:

Iekšējais pielietojums: gāze tiek izmantota gāzveida formā kā piepūšanas gāze minimāli invazīvām operācijām, piemēram, laparoskopijā, endoskopijā un artroskopijā, lai palielinātu un stabilizētu ķermeņa dobumus. Tas nodrošina labāku redzamību uz ķirurģisko lauku.

Ārējais lietojums: krioterapijā un krio- neirolīzē, sāpju remdēšanai uz ādas tiek uzklāta sašķidrināta gāze -76 grādi pēc Celsija. Turklāt produktu var izmantot oglekļa dioksīda vannām kā līdzekli pret zemu hipertensiju, asinsvadu slimībām, sirds un asinsvadu traucējumiem utt., Lai radītu pretsāpju efektu un uzlabotu asinsriti.
Raksturojums
Ražotāja kods:   39251008A
Produkta masa, kg 30
Bruto masa, kg 70
Gāzes daudzums, m 3 0
Nomātas taras kods (balonu) T40MCAD
Standarta nomas maksa, EUR/dienā (bez PVN) 0,18
Komentāri (0)
Joprojām nav komentāru.
    Ielādē
    Ielādē